Мистецтво чистоти та аромату

На сторінках нашого блогу Ви вже мали змогу прочитати невеличку статтю про найпоширеніший вид карвінгу – різьбу по овочах та фруктах. Але мало хто знає, що цими матеріалами митці Таїланду не обмежуються. Вони використовують також каміння, деревину та навіть лід. Однак самими дивовижними роботами майстрів цього виду мистецтва є різьблене мило. Цей матеріал доступний кожному , дешевий , має мало відходів на відміну від овочів і фруктів. До того ж, вироби з мила довго зберігаються.

2222222 22222222222222 22222

За легендою цей спосіб прикрашання буденних речей зародився на півночі країни в провінції Чіанг Рай. На будь-якому ринку кожен бажаючий турист може придбати надзвичайно красиві квіти , вирізані з мила. Майстри упаковують їх в незвичайні шкатулки , зроблені з кокосової пальми або мангового дерева.

2222 22

Це цікаве творче спрямування перетворилося на справжнє мистецтво. У кожного майстра своя техніка різьблення, унікальна та не схожа на будь-яку іншу. Свої композиції художники створюють на очах у перехожих. Дивлячись, як спритно справляються тайські майстри, здається, що це дуже просто, однак щоб створити подібну красу потрібно чимало фантазії, майстерності та, звісно, вміння відчувати красу у своїх долонях.

222 2

Форми та образи такого мила завжди привертають увагу поціновувачів унікальних та екзотичних дрібничок. Це можуть бути як тварини, так і рослини, а справжні Майстри можуть вирізати навіть цілу квіткову композицію з маленького шматочка мила.

І пам’ятайте: найцінніша краса нашого світу –  у дрібничках, які створюються руками людини і даруються від щирого серця.

Відео http://www.youtube.com/watch?v=R8elw4OUnTA

http://www.youtube.com/watch?v=V-mDkCqo13s

© Ружецька Анастасія

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s